Mucovagin – kiedy warto po niego sięgnąć?

Orthofit – rehabilitacja, ćwiczenia, zdrowy tryb życia  > Leki i suplementy >  Mucovagin – kiedy warto po niego sięgnąć?

Mucovagin – kiedy warto po niego sięgnąć?

0 Comments
Mucovagin

Mucovagin to produkt dedykowany kobietom w każdym wieku, pozwalający zachować optymalne nawilżenie okolic intymnych i zniwelować nieprzyjemną suchość. Środek zawiera drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, dzięki czemu jego działanie jest bardzo skuteczne.

Kiedy warto sięgnąć po Mucovagin?

Mucovagin dostępny jest w kilku różnych postaciach, takich jak:

  • żel,
  • globulki,
  • emulsja

Poszczególne produkty mają różne wskazania do stosowania. Mucovagin globulki to środek, po który warto sięgnąć w przypadku suchości pochwy, atrofii lub dystrofii pochwy, a także po zabiegach i operacjach ginekologicznych, celem wspomożenia regeneracji. Globulki Mucovagin to produkt dedykowany kobietom w każdym wieku.

Z kolei Mucovagin żel polecany jest do stosowania w przypadku porodu naturalnego, a także jako lubrykant podczas kontaktów intymnych. Żel Mucovagin również jest polecany kobietom w każdym wieku. Tak samo jak Mucovagin emulsja, po którą warto sięgnąć w przypadku naturalnego porodu lub zabiegu albo operacji ginekologicznej.

Z czego składa się preparat Mucovagin?

Mucovagin

To, co sprawia, że produkt Mucovagin jest tak skuteczny, to jego skład. Mucovagin skład to przede wszystkim kwas hialuronowy, w postaci soli sodowej kwasu hialuronowego, dzięki czemu produkt doskonale nawilża i ułatwia regenerację skóry i śluzówki okolic intymnych. Zaletą preparatu jest również to, że nie zawiera:

  • hormonów,
  • wyciągów roślinnych, mogących powodować alergie,
  • olejków,
  • środków zapachowych

Produkt jest bezpieczny i skuteczny, z powodzeniem niweluje nieprzyjemną suchość pochwy.