Jakie są zabiegi medycyny estetycznej Białystok?

Orthofit – rehabilitacja, ćwiczenia, zdrowy tryb życia  > Medycyna estetyczna >  Jakie są zabiegi medycyny estetycznej Białystok?

Jakie są zabiegi medycyny estetycznej Białystok?

0 Comments
medycyna estetyczna Białystok

Medycyna estetyczna Białystok obejmuje wszystkie procedury medyczne, które mają na celu poprawę wyglądu fizycznego i zadowolenia pacjenta, przy użyciu nieinwazyjnych lub inwazyjnych procedur kosmetycznych. Specjalność Medycyna Estetyczna nie jest ograniczona do dermatologów i chirurgów plastycznych, ponieważ lekarze wszystkich specjalności starają się oferować usługi w celu zaspokojenia potrzeb i pragnień estetycznych swoich pacjentów. Niektóre procedury medycyny estetycznej są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, podczas gdy niektóre procedury nie wymagają znieczulenia w ogóle. Co oferuje medycyna estetyczna Białystok?

Wypełniacze skórne i peelingi chemiczne

Wypełniacze skórne są stosowane w celu wygładzenia i prawie całkowitego wyeliminowania zmarszczek. Wypełniacze skórne są wstrzykiwane bezpośrednio do skóry. Wypełniacze te składają się z kwasów hialuronowych, kolagenu lub biosyntetycznych polimerów, które pomagają zwiększyć objętość skóry, co z kolei wpływa na wygładzenie zmarszczek. Pacjenci mogą oczekiwać rezultatów po kilku rundach leczenia, a rezultaty utrzymują się przez kilka miesięcy. Medycyna estetyczna Białystok to również peelingi chemiczne, które są jednym z najpopularniejszych dostępnych zabiegów medycyny estetycznej. Peelingi chemiczne poprawiają i wygładzają teksturę skóry poprzez zastosowanie roztworu chemicznego, który usuwa martwe komórki skóry. Powstała w ten sposób zdrowa skóra, która się odsłania, daje odmłodzony wygląd. Zregenerowana skóra jest gładsza i mniej pomarszczona niż stara skóra. Peelingi chemiczne są doskonałą opcją leczenia dla pacjentów, którzy chcą naprawić uszkodzoną przez słońce skórę.

medycyna estetyczna białystok – Laserowe usuwanie włosów

Laserowe usuwanie włosów jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej Białystok poszukiwanym zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Jak sama nazwa wskazuje, depilacja laserowa wykorzystuje specjalne narzędzie laserowe, aby wycelować w obszary niechcianych lub nadmiernych włosów. Obszary najczęściej kierowane są nogi, klatka piersiowa, plecy, linia bikini i pod pachami. Laserowe usuwanie włosów działa o laser cel mieszków włosowych i zabija go bez uszkodzenia otaczającego obszaru. Podczas gdy depilacja laserowa nie jest trwałym rozwiązaniem, to ma długie ostatnie wyniki w zaledwie trzech sesjach leczenia.