Świeca do masażu — rodzaje, cechy, jak wybrać

Orthofit – rehabilitacja, ćwiczenia, zdrowy tryb życia  > Rehabilitacja >  Świeca do masażu — rodzaje, cechy, jak wybrać

Świeca do masażu — rodzaje, cechy, jak wybrać

0 Comments
masaż kamieniami

Świeca do masażu to estetyczna alternatywa dla olejków do masażu lub specjalnych kremów, wykonana z naturalnych składników, w sztywnym pojemniku i z bawełnianym knotem. Całkowicie bezpieczna i łatwa w użyciu, znacznie ciekawsza od klasycznych olejków, a jednocześnie potrafiąca dodać romantyzmu każdemu wieczorowi i uczynić go wyjątkowym.

Czym jest świeca do masażu?

Świeca do masażu to swoisty analog płytki do masażu, mieszanka czystych olejów i olejków eterycznych, umieszczona w blaszanym lub plastikowym słoiku z pokrywką, lub w ceramicznym dzbanku.

Większość świec do masażu ma całkiem niezły skład, główne składniki to masło shea i olej kokosowy, właśnie oleje, które zazwyczaj występują w postaci stałej, a dodatkowe to paczula, ylang-ylang, olej z pestek winogron, olej z nasion sezamu itp. Wszystkie olejki użyte przy tworzeniu świecy do masażu są naturalne i najwyższej jakości.

Jakie są rodzaje świec do masażu?

Podstawą wszystkich świec do masażu jest masło shea i kokos, dlatego różnią się:

  • Objętościowo. Małe — 30 ml, średnie — 75, 100 i 120 ml, Duże — 150, 170, 200 ml.
  • Według projektu. Minimalistyczne, opakowania na prezenty, ręcznie robione, tuby itp.
  • Według formatu opakowania. Kompaktowe z etykietami, w plastiku, w plastikowych słoikach z zakrętkami, w słoikach z zatrzaskowymi pokrywkami, świece-dzbanki z tworzywa sztucznego lub ceramiki, z wylewkami, świece-słoiki z łyżkami w zestawie, w opakowaniach prezentowych (serca, kwiaty, tuby itp.).
  • Zapachami. Owocowe i kwiatowe, jasne i lekko zauważalne — cynamon, jabłko, wanilia, czekolada, Lotos, Bourbon, pieprz, Mojito, szampan i tak dalej.
masaż pleców

Którą opcję wybrać do użytku osobistego?

Taką, która jest przyjemna wizualnie i ma przyjemny zapach. Lepiej skupić się na własnych preferencjach, a nie na recenzjach. Wrażenia na temat kosmetyków intymnych są zawsze subiektywne.

Po co mi świeca do masażu?

To świetna alternatywa dla olejków do masażu, a jednocześnie ciekawsza i bardziej nietypowa. Wśród ludzi jest wielu estetów, którzy kochają piękne życie i żywy seks. Dlaczego nie pokochać pięknego masażu?

Z takim czymś łatwo zamienić grę wstępną w żywą akcję. Aplikacja wygląda bardzo atrakcyjnie. Ogień pomaga się zrelaksować, ciepły wosk łagodzi napięcie, a specjalny zapach drażni i podnieca. W połączeniu z delikatnym dotykiem aplikacja staje się bardzo ciekawa. Ponadto, ze względu na teksturę i wysoką jakość naturalnych olejów w składzie, prawie nie ma szkodliwych składników i zanieczyszczeń dodawanych do świec do masażu, jeśli oceniasz listę składników, świeca jest często lepsza niż klasyczny płynny olej do masażu.

Artykuł Cię zainteresował? Kliknij tutaj, i zamów świecę do masażu odpowiednią do Twoich potrzeb.