Zabieg geneo – na czym polega?

Zabieg geneo – na czym polega?

0 Comments
zabieg geneo

Zabieg rewitalizacji skóry metodą geneo to zabieg przeznaczony do każdego typu skóry.  Wykonywany na całej twarzy. Przynosi widoczną poprawę kondycji skóry, dlatego wybierany jest przez pacjentów, którzy zmagają się z konkretnymi deficytami lub pragną dogłębnie pielęgnować skórę.

Zabieg Geneo – efekty 

Metoda geneo powstała, aby umożliwić korzystanie z jej dobroczynnych właściwości pacjentom, niezależnie od typu ich skóry. Bazuje na naturalnych mechanizmach organizmu. Zapewnia aż trzy efekty: złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, absorpcję substancji rewitalizujących skórę, dotlenienie. Zabieg poprawia koloryt i nawilżenie skóry. Usuwa przebarwienia, wygładza zmarszczki, przywraca skórze promienny i młody wygląd.

Zabieg Geneo Białystok- jak wygląda ?

zabieg geneo

Zabieg może przypominać masaż, ale wykorzystywana jest podczas jego trwania specjalna głowica. Później nakładany jest żel (NeoRevive® o właściwościach odmładzających lub NeoBright® o właściwościach rozjaśniających i odżywczych), rozprowadzany kolistymi ruchami po całej powierzchni skóry.

Żel łączy swoje właściwości z kapsułką Capsugen, która zawiera wodorowęglan sodu i kwas cytrynowy. Substancje za reakcję chemiczną znaną jako efekt Bohra. Powstaje wiele pęcherzyków, które zawierają dwutlenek węgla. Gdy pękają na powierzchni skóry, dostarczają właściwą ilość tlenu. Substancje wydostające się z kapsułki wywołują złuszczanie naskórka i jednocześnie usuwają zanieczyszczenia. Tak przygotowana skóra efektywniej wchłania substancje aktywne znajdujące się w żelu na przykład kwas azelainowy, kas hialuronowy, kwas kojowy.

Po zakończonym zabiegu może występować delikatne pieczenie skóry, który wielu pacjentkom kojarzy się z łaskotaniem. Trwa jednak zwykle około kilkunastu minut. Aby ukoić skórę, kosmetolog może przeprowadzić delikatny masaż łagodząco- odprężający. Zabieg geneo wykonywany w Białymstoku jest bezpieczny i przynosi naprawdę wiele korzyści dla skóry.